CETAL | WORKSHOP | Participants Registration

Înregistrare participanți fără lucrare:


Pentru buna desfășurare a workshopului, colegii care doresc să participe la workshop fără lucrare, sunt rugați să se înregistreze folosind formularul de mai jos. În funcție de numărul de persoane înregistrate, se vor organiza vizitele în laboratoare.

Cod de control: 4+4 =


Înregistrare lucrări:


Prezentările orale sau poster se vor înregistra în secțiunea Înregistrare lucrări.


Listă participanți înscriși:

Până la data de 23.03.2019 04:43:10pm s-au înregistrat 29 participanți.
ID Nume Laborator
1. Lucica BOROICA Secția Laseri - 200
2. Lavinia GAVRILĂ Secția Laseri - 200
3. Alexei ZUBAREV Laboratorul de Plasmă de Fuziune - 220
4. Alexandru CRĂCIUN Laboratorul de Electronica Cuantică a Solidului - 210
5. Cătălin TICOȘ Laboratorul de Acceleratoare de Electroni - 230
6. Mihai GANCIU Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
7. Felix SIMA CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
8. Cornelia ENACHE (SIMA) Secția Laseri - 200
9. Andrei POPESCU CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
10. Camelia POPESCU CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
11. Ionuț Relu ANDREI Secția Laseri - 200
12. Emanuel AXENTE CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
13. Laurențiu Nicolae RUSEN Secția Laseri - 200
14. Ștefan AMARANDE Secția Laseri - 200
15. Valentina DINCĂ Secția Laseri - 200
16. Adrian PETRIS Sectia Laseri - 200
17. Mihai SOPRONYI Secția Laseri - 200
18. Andrei STANCALIE CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
19. Antoniu Moldovan Secția Laseri - 200
20. Leonard Dumitru Secția Laseri - 200
21. Constantin DIPLASU CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
22. Constantin DIPLASU CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
23. BANICI ANAMARIA Secția Laseri - 200
24. Iulia Anghel Secția Laseri - 200
25. Cristian LUNGU Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
26. Claudiu Colbea Laboratorul de Plasmă de Fuziune - 220
27. Cristian IORGA Secția Laseri - 200
28. Laura Ionel Secția Laseri - 200
29. Alexandru SURDU-BOB Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"