CETAL | WORKSHOP | Participants Registration

Terms and Conditions
By sending this form, the registrant is agreeing to have their personal data (first name/ last name/ affiliation/ country/ email address) shared in a list of participants to be distributed after the workshop. This participants list will be shared with the workshop attendees and the INFLPR. Consent of the registrant is given for photographs to be taken during the event and used for the purpose of this event and future editions.

Înregistrare participanți fără lucrare:


Pentru buna desfășurare a workshopului, colegii care doresc să participe la workshop fără lucrare, sunt rugați să se înregistreze folosind formularul de mai jos. În funcție de numărul de persoane înregistrate, se vor organiza vizitele în laboratoare.

Cod de control: 4+4 =

Înregistrare lucrări:

Prezentările orale sau poster se vor înregistra în secțiunea Înregistrare lucrări.


Listă participanți înscriși:

Până la data de 27.11.2021 08:52:30am s-au înregistrat 39 participanți.
ID Nume Laborator
1. Marian Zamfirescu INFLPR
2. Valentina MARASCU Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
3. Nicolae VASILE CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
4. Iulia Antohe Secția Laseri - 200
5. Bogdan Bita L260
6. Maria-Elena ZARIF Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
7. Iulia Ioana LUNGU Secția Laseri - 200
8. Stefana Orobeti CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
9. Alexandra TREFILOV Plasma de Temperatura Joasa - L260
10. Andra Dinache Secția Laseri - 200
11. Izabela CONSTANTINOIU Secția Laseri - 200
12. Florin ANDREI C400
13. Lavinia Gavrila Secția Laseri - 200
14. Nicoleta Udrea Laboratorul de Acceleratoare de Electroni - 230
15. Nicoleta Vasile CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
16. Anca Bonciu Secția Laseri - 200
17. Adriana SMARANDACHE Secția Laseri - 200
18. Ganciu Mihai UPB
19. Andreea Croitoru Laboratorul de Plasmă de Fuziune - 220
20. Irina Ungureanu Secția Laseri - 200
21. Nicoleta ENEA Secția Laseri - 200
22. Felix SIMA CETAL-PhIL
23. Evghenii GONCEARENCO Secția Laseri - 200
24. Emanuel Axente CETAL - PhIL
25. Ion Valentin C400, Laboratorul 2 – Analiză, Caracterizare, Testare
26. Ionut Andrei Secția Laseri - 200
27. Laurentiu RUSEN Sectia Laseri
28. Tatiana TOZAR Secția Laseri - 200
29. Boni Mihai Secția Laseri - 200
30. Cătălina ALBU Secția Laseri - 200
31. Angela Staicu Secția Laseri - 200
32. Ana-Maria Udrea Secția Laseri - 200
33. Lavinia Gabriela CARPEN Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
34. Constantin DIPLASU CETAL - Centrul de Tehnologii Avansate cu Laser - 300
35. Petronela Gheorghe Laseri
36. Catalin Ticos Laboratorul de Acceleratoare de Electroni - 230
37. Mihaela Bojan Secția Laseri - 200
38. Andreea Groza Laboratorul de Plasmă la Temperaturi Joase - 260
39. Andreea Matei Secția Laseri - 200